Zaproszenie na spotkania organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej
14 listopada 2016
Zaproszenie na spotkanie „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”
5 grudnia 2016

Zaproszenie na spotkanie animacyjne OWES dla subregionu jeleniogórskiego

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla subregionu jeleniogórskiego zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dotacji na rozwój państwa organizacji.

Zaproszenie kierowane jest do tych z Państwa którzy nie mogli uczestniczyć w podobnym spotkaniu dnia 13-go października w Urzędzie Miasta oraz dla pozostałych zainteresowanych. Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2016 r. o godz. 12:00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla subregionu jeleniogórskiego w Jeleniej Górze przy ul. Muzealnej 9A/2.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych Podmiotów Ekonomii Społecznej, instytucje wspierające ekonomię społeczną, przedsiębiorstwa społeczne z powiatu jeleniogórskiego oraz wszystkich zainteresowanych utworzeniem przedsiębiorstwa społecznego oraz ekonomią społeczną. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 690-095-540 lub o elektroniczne potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail pabian@sirr.pl do dnia 16.11.2016.

Pliki do pobrania:

Rozmiar czcionki
Tryb kontrastowy