Nabór wniosków o udzielenie bezzwrotnego wsparcia finansowego (dotacji) i podstawowego wsparcia pomostowego – nr IV/2020
3 listopada 2020
Darowizna pieniężna. O czym musi pamiętać Twoja organizacja.
24 listopada 2020

Zaproszenie na webinar informacyjny dot. sieciowana PES na przykładzie przedsięwzięcia pn. „Klunkry Wielkopolskie” oraz założeń projektu „Wskocz Do Sieci”

W imieniu Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej poniżej przekazujemy zaproszenie dla przedstawicieli dolnośląskich podmiotów ekonomii społecznej, przedsiębiorstw społecznych a także instytucji  zainteresowanych włączeniem się w tworzenie sieci PES, na webinarium podczas, którego dowiecie się Państwo o:

  1. „Klunkrach Wielkopolskich” – jako przykładzie sieciowania poprzez budowanie regionalnej marki produktów ekonomii społecznej. O tym skąd wziął się pomysł na to przedsięwzięcie, jak wygląda zawiązywanie  sieci, budowanie marki i jakie są plany jej  rozwoju opowie Zofia Rutkowska, ROPS w Poznaniu (więcej o przedsięwzięciu na https://www.klunkrywielkopolskie.pl/
  2. Projekcie „Wskocz Do Sieci”. O założeniach rozpoczętego w sierpniu br. projektu, w tym m.in. o wsparciu dla PES i tworzeniu ponadregionalnej sieci branżowej PES opowie Anna Juszczak, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego (więcej o projekcie na https://frw.pl/wskocz-do-sieci/)

Termin: 27 listopada 2020 r. 

Czas: 10.00-12.00

Forma: Spotkanie odbędzie się w formie on-line na platformie ClickMeeting. 

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w spotkaniu na adres a.mokrzecka-bogucka@dops.wroc.pl do 20 listopada.

Rozmiar czcionki
Tryb kontrastowy